herb BIP - Zespól Szkolno - Przedszkolny im. Czesława Miłosza w Siemianicach

Lista pracowników

DYREKTORZY:

mgr Danuta Konkol – dyrektor

mgr Elżbieta Poniewierka – wicedyrektor

 

NAUCZYCIELE:

mgr Boś Daria - język niemiecki

mgr Chachuła-Domański Marcin - matematyka, informatyka

mgr Charczun Joanna – język angielski

mgr Czerniej Grażyna – edukacja wczesnoszkolna, technika

mgr Daniluk Jarosław - biblioteka

mgr Grabowska-Klinkosz Ewa - psycholog 

mgr Grus - Domagała Małgorzata - język niemiecki

mgr Jankowska Anita - nauczyciel wychowania przedszkolnego

mgr Jankowski Zdzisław – informatyka, świetlica

mgr Jastrzębowska Kamila - nauczyciel wychowania przedszkolnego

mgr Jesionowska Elżbieta – edukacja wczesnoszkolna, informatyka

mgr Jutrzenka Trzebiatowska Justyna - nauczyciel wychowania przedszkolnego

mgr Kowalewicz Anna - nauczyciel wychowania przedszkolnego, język angielski

mgr Kujawka Agnieszka – język polski

mgr Kwiecińska Anna - psycholog 

mgr Laszczyk-Jankowska Katarzyna - pedagog, świetlica

mgr Linmann Leszek – historia

mgr Lis Magdalena – wychowanie fizyczne

mgr Matejko Anita - nauczyciel wychowania przedszkolnego, język angielski

mgr Mączka Joanna - nauczyciel wychowania przedszkolnego

mgr Mijewski Maciej - język angielski

mgr Nowak Maria - logopeda

mgr Paszun Andrzej – język polski

mgr Piechowska Anna - matematyka, zajęcia komputerowe

mgr Poniewierka Elżbieta – nauczyciel wspomagający

mgr Piórkowski Michał - matematyka, informatyka

mgr Praszczak Andrzej – muzyka, plastyka, zajęcia artystyczne

mgr Praszczak Katarzyna – język polski

mgr Radzewicz Rafał - język angielski

mgr Rakoczy-Radawiec Anna - religia

mgr Rodziewicz Beata - religia

mgr Rokuszewska Anna – edukacja wczesnoszkolna

mgr Rybak Tomasz – wychowanie fizyczne

mgr Siemaszko Justyna - matematyka, edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Stodulska Anita – edukacja wczesnoszkolna

mgr Stodulska Ewa – edukacja wczesnoszkolna

mgr Surowiec Tomasz - chemia, przyroda, technika

mgr Sztark Agata – edukacja wczesnoszkolna

mgr Szulta Monika – WOS, geografia, wdż

mgr Szydło Agnieszka – edukacja wczesnoszkolna

mgr Tabała Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna, doradztwo zawodowe

mgr Utig Małgorzata – biologia, przyroda, wdż

mgr Wawrzyniak Katarzyna - nauczyciel wspomagający

mgr Winsztal Sebastian – fizyka, matematyka

mgr Właśniak Monika - nauczyciel wychowania przedszkolnego

mgr Wojdziak Renata –  pedagog

mgr Wrona Magdalena - świetlica

mgr Wódz Wiesława - język kaszubski

mgr Zielińska Danuta - edukacja wczesnoszkolna - szachy

mgr Zięciak Elżbieta - wychowanie fizyczne - taniec

 

ADMINISTRACJA:

mgr Kowal Anna – sekretarz szkoły

Struska Ewelina – referent

 

OBSŁUGA:

Trompeteler Anna

Kaliszewska Elżbieta

Dudzic Katarzyna

Dudzic Agata

Halk Wiesława

Kaliszewska Emilia

Krok Małgorzata

Płoszaj Dorota

Rubaj Krystyna

Wolak Dariusz

Żukowska Bożena

Żukowska Małgorzata

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Anna Kowal 22-04-2008 16:07
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Anna Kowal 22-04-2008
Ostatnia aktualizacja: Anna Kowal 02-01-2018 09:52